prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Orihuel (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Orihuel (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Orihuel). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rynek pierwotny. Cena – 257 400 EUR (1 119 690 złotych). Powierzchnia 198 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 5 655 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: 3 sypialnie + taras + salon + 3 łazienki + kuchnia. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zachwyca nowoczesnością, prestiżem oraz przestronnością pomieszczeń. Ciekawostką jest basen znajdujący się na dachu. Rodziny posiadające samochód za pewnością ucieszy możliwość nabycia miejsca parkingowego (w cenie: 8 000 EUR) albo/i pomieszczenia gospodarczego (w cenie: 3 500 EUR).

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-136)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)