slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrów Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 451 522 zł (8 529 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o 6 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 52,94 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie nowych i pachnący jeszcze świeżością. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zostanie wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa domofon. Dużym udogodnieniem dla mieszkańców tego luksusowego apartamentu na sprzedaż jest montaż we wszystkich oknach i drzwiach balkonowych zewnętrznych, aluminiowych rolet z napędem elektrycznym i możliwością sterowania punktowego lub zdalnego na pilota. Na zmotoryzowanych czeka 40 miejscami postojowych w podziemnym garażu + liczne miejsca na zewnątrz.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje nowoczesnym projektem wnętrza o następującym rozkładzie:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– pokój;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją zapewniającą dogodny dojazd nie tylko do centrum, ale i na główne drogi krajowe. W okolicy: basen, stadion, żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, przychodnie lekarskie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9671)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl