slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 355 000 zł (4 987 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71,19 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może przestronnym, prestiżowym i stylowym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– sypialnia
-kuchnia
– łazienka
– hall
– klatka schodowa.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy dodatkowo:
– pomieszczenie gospodarcze w piwnicy pełniące funkcję pralni i suszarni
– pomieszczenie na strychu.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż posiada wyłączny udział w użytkowaniu działki o pow. ok. 200 m2, na której są nakłady w postaci garażu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może eleganckim wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest instalacja monitoringu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wszystkie szafy w zabudowie, meble kuchenne z AGD oraz większość umeblowania widoczna na zdjęciach. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 25- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9392)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl