widok na jadalnię oraz salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Pilar De La Horadad). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 201 900 EUR  (880 284 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 91,15 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 9 658 złotych. Budynek wybudowany w 2019 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z czterech pokoi i usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim komfortem oraz nowoczesnym oświetleniem (halogeny LED-owe w salonie, kuchni i sypialniach, downlight LED-owy w toaletach). Dodatkowo dla uzyskania jeszcze wyższego standardu rozprowadzono w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży ogrzewanie podłogowe.

Mocnym atutem jest także nobilitująca lokalizacja na terenie elitarnego kompleksu z basenem. Na wyciągnięcie ręki znajdują się malownicze wydmy oraz szerokie i rozległe plaże z białym piaskiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 3 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-75)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)