słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Pruszcz Gdański

Apartament do sprzedaży Pruszcz Gdański

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim (pomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 535 000 złotych a także duża powierzchnia 67,44 mkw. w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne II piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 933 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (sklepy słynnych sieci, dyskonty popularnych marek, sklepy osiedlowe, drogerie, studia fitness, przychodnie zdrowia, apteki, szkoły, przedszkola. Do centrum miasta jest zaledwie 1 km. Pomimo bliskości centrum i infrastruktury luksusowy apartament na sprzedaż otacza cisza i spokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba
– korytarz.
Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 20 000 zł). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niebywale słoneczne, widne i jasne. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z widocznym na zdjęciu wyposażeniem.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-696)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl