slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 495 000 zł (10 985 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2013 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 45,06 m2, na której zaaranżowano 2 pokoi. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przepięknym, słonecznym balkonem. Atrakcyjna lokalizacja – na wyciągnięcie ręki wyższe uczelnie, szkoły, przedszkola, place zabaw, przychodnie, sklepy, poczta. Okolica uważana jest za spokojną, cichą i wyjątkowo zieloną. Dla osób posiadających samochody przygotowano liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje komfortowym i wytwornym wnętrzem o następującym rozkładzie: salon + aneks kuchenny + część jadalniana + balkon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Wszystkie pokoje są jasne, widne i dobrze oświetlone.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Miłośnicy najnowszych technologii docenią światłowód. W ramach naszych usług oferujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych opłat. Naszym priorytetem jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację luksusowego apartamentu do sprzedaży. Posiadamy licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. 33 lata doświadczenia na rynku nieruchomości – tysiące zadowolonych klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.plac

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14231)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl