przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 485 000 złotych a także wygodna powierzchnia 60 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód, wygodne I piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 083 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim i funkcjonalnym wnętrzem oraz doskonałą lokalizacją w centrum, przy znanym placu. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– sypialnia
– pokój
– 2 balkony
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Dużym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest zapierający dech w piersiach widok na zieleń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z kompletnym umeblowaniem. W cenie pozostaje również zabudowa kuchenna, a także sprzęt AGD. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11693)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl