po lewej salon z aneksem kuchenny, po prawej sypialnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie).). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 630 tys. złotych, trzy pokoje a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 70,8 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 8 898 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w jedenastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2014 roku. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją wśród niezbędnej infrastruktury. Cena ekskluzywnego apartamentu zawiera zabudowę kuchenną, szafę ubraniową w przedpokoju i w sypialni, meble w pokoju dziecięcym, a także meble w łazience. Oświetlenie górne do negocjacji. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + wc + łazienka + 2 sypianie + balkon + aneks kuchenny + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem postojowym i praktyczną komórką lokatorską (dodatkowo płatne).

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1250)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl