slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tczew

Apartament do sprzedaży Tczew

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tczewie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 379 tys. zł (5 118 zł/m2).Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 74,05 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności znakomitą lokalizacją. Nieopodal znajdziemy słynne Bulwary Nadwiślańskie, a także niezbędne w codziennym życiu sklepy i punkty usługowe. W okolicy nie brakuje również przepięknych terenów rekreacyjnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu przestronnym, wytwornym wnętrzem: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + spiżarnia + kuchnia pokój dzienny. Do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Z oferty kredytowej możesz skorzystać też wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2465)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl