salon w stylu japońskim w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Częstochowie

Apartament do sprzedaży w Częstochowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Częstochowie (śląskie) za 290 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 1991 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 64,5 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe. Ekskluzywny apartament objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– balkon
– sypialnia
– przedpokój
– pokój dziecięcy
– łazienka
– kuchnia
– wc

Ekskluzywny apartament poszczycić się może atrakcyjną, malowniczą lokalizacją w niezwykle spokojnej okolicy. Luksusowy apartament wykończony został w niecodziennie wysokim standardzie i przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów i surowców. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz częściowym umeblowaniem (meble kuchenne).

Do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica. Luksusowy apartament po generalnym remoncie. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1354)

Kontakt:
e-mail: m.pietryka@wgn.pl
Tel. +48 883 377 573