nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament do sprzedaży w Hiszpanii

Luksusowy apartament trzypokojowy w Hiszpanii (Orihuela Costa) za 571 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 88 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Ekskluzywny apartament sprzedawany w wysokim standardzie „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Luksusowy apartament w cenie netto, co oznacza, że należy dodać 10% podatku VAT + koszty notarialne wynoszące ok. 3% ceny sprzedaży.

Ekskluzywny apartament poszczycić się może prestiżową, atrakcyjną lokalizacją blisko licznych sklepów, restauracji, centrów handlowych itp. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcjonalnym dokupieniem miejsca parkingowego. Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salonu + 1 lub 2 łazienek + aneksu kuchennego + 2 sypialni. Luksusowy apartament objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”.

W poczet wielu atutów ekskluzywnego apartamentu warto jeszcze dodać imponujący widok na morze oraz bliskość słynnych plaż (Campoamor, La Zenia, Cabo Roig i Playa Flamenca). Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Zakup luksusowego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 – 3 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie wybranych uprzednio luksusowych apartamentów, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem luksusowego apartamentu w Hiszpanii. Pamiętaj! Jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu. Masz pytania? Chętnie pomogę. (188-1258)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590