po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Luksusowy apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 370 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2000 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 45,3 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament poszczycić się może naprawdę atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu pełnej infrastruktury. Blisko stąd do żłobka, przedszkola, szkoły, słynnej galerii handlowej, wielu dyskontów znanych sieci, kawiarni, pizzerii itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie wyposażony i umeblowany. Ekskluzywny apartament gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do luksusowego apartamentu przynależy piwnica. Mieszkańcy mogą też korzystać z wspólnej rowerowni. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje fakt, że pod budynkiem znajduje się zamykany szlabanem na pilota lub telefon komórkowy parking. Kolejnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest jego wyposażenie u umeblowanie sprzętami renomowanych producentów w najwyższej jakości. Do listy udogodnień luksusowego apartamentu można jeszcze dodać indywidualnej programowane ogrzewanie podłogowe.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: salon + przedpokój + sypialnia + balkon + kuchnia + łazienka. Luksusowy apartament po generalnym remoncie w 2013 roku, kiedy to wycyklinowano parkiet na podłogach, zamontowano nowe listwy systemowe, zainstalowano nowe oświetlenie LED-owe oraz wstawiono dobrej jakości drewniane okna.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa, Izabela Jaśkiewicz, licencja nr – 23416. Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Zapraszam na prezentację i do współpracy. (189-368)

Kontakt:
e-mail: s.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 515 539 674