nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament do sprzedaży w Kwidzynie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 336 474 złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 72,36 metra kwadratowego. Luksusowy apartament doskonały dla młodego małżeństwa, pracującego singla oraz osoby w podeszłym wieku. Spośród wielu atutów ekskluzywnego apartamentu na pierwszy plan wysuwa się jego elitarna lokalizacja na terenie słynnej i poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Dokoła wiele terenów zielonych, sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych itp.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + korytarz + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia. Wszystkie zdjęcia załączone do niniejszego ogłoszenia są wizualizacjami. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3827)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85