widok na salon i kuchnię w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w okolicy Legnicy

Apartament do sprzedaży w okolicy Legnicy

Luksusowy apartament trzypokojowy w Legnicy (dolnośląskie) za 285 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 80,32 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Ekskluzywny apartament mieści się w doskonałej lokalizacji. Wszystko na wyciągnięcie ręki: przedszkola, szkoły, liczne sklepy, parkingi.

Luksusowy apartament na sprzedaż z widocznym na zdjęciach wyposażeniem i umeblowaniem. Ekskluzywny apartament poszczycić się może niecodziennie wysokim standardem oraz wykończeniami z najlepszego sortu materiałów. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + wc + salon + przedpokój.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1969)

Kontakt:
e-mail: p.zmiejewski@wgn.pl
Tel. +48 530 872 483