slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament do sprzedaży Warszawa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1980, a także imponująca cena 764 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w wysokim wieżowcu o 13 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 76,47 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 997 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją najbardziej prestiżową lokalizacją w stolicy Polski. To wyjątkowo malownicza, zielona okolica z parkami i słynnym jeziorem. Na wyciągnięcie ręki rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa: znana i lubiana galeria handlowa, wiele kawiarni, piekarni i innych punktów gastronomicznych. Bliskość mostów gwarantuje dogodne połączenie z lewobrzeżną częścią miasta. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno strzeżony parking w pobliżu budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również funkcjonalnym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– salon;
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest monitoring + dodatkowa krata na piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż spółdzielczo-własnościowy z księgą wieczystą na gruntach uregulowanych, dzięki czemu można posiłkować się kredytem hipotecznym przy jego zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na jego zakup. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-55)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl