slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 390 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 12 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na X piętrze i liczy 35,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 924 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje estetycznie zaaranżowanym i gustownie zaprojektowanym wnętrzem z ładnym, słonecznym balkonem. Znajdziemy tu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– przedpokój;
– łazienkę z wc.
Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przynależne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż po generalnym remoncie w 2017 roku. Zmotoryzowanych ucieszy swobodny dostęp do miejsc parkingowych przed budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w poszukiwanej na rynku dzielnicy, która poszczycić się może m.in. doskonałym skomunikowaniem z pozostałymi częściami Wrocławia oraz dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej (dyskonty, sklepy, markety, punkty usługowe, centra handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie zdrowia, apteki, place zabaw, kościoły). Mocnym atutem lokalizacji jest także dogodny dojazd do AOW i WOW. Okolica uchodzi za cichą i spokojną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych rodzin z dziećmi, zamożnych, starszych osób, jak i wszystkich tych, których stać na najwyższy standard życia i chcą aktywnie spędzać wolny czas (tereny rekreacyjne, trasy spacerowe, siłownie, obiekty sportowe, ścieżki rowerowe). Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje olbrzymim potencjałem. To znakomita propozycja zakupu inwestycyjnego, bezpiecznej lokaty kapitału, a nawet dochodowego wynajmu.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16448)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl