slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Żagań

Apartament do sprzedaży Żagań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 370 000 zł (4 868 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1930 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 76 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, słonecznym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + balkon + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są odremontowane. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony we własne ogrzewanie gazowe. Dużym udogodnieniem są na pewno dwa pomieszczenia piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również znakomitą lokalizacją w zacisznej okolicy, w sąsiedztwie terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy przedszkole, szkołę, przychodnię zdrowia, kościół, sklepy etc. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-11)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl