nowoczesny design wnętrza luksusowego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 31,4 m2 w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 300 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją doskonałą lokalizacją i komfortowym, eleganckim wnętrzem obejmującym: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu 1 300 zł. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca postojowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się nieopodal bogatej infrastruktury: sklepów, centrum zdrowia, apteki, klubu fitness. Niedaleko stąd również na słynne planty, gdzie można miło spędzić czas. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-10282)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl