slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 88,6 m2 z podziałem na 3 pokoi w 2-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 000 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia z przepięknym ogrodem, co jest rzadkością w tego typu ofertach. Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się na terenie ogrodzonej posesji. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu zachwyca swoją przestronnością, komfortem oraz gustowną aranżacją: pokój dzienny + taras + sypialnia + pokój + kuchnia + łazienka + spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze + komunikacja.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 800 zł. Najemcy posiadający samochód mają możliwość korzystania z miejsca postojowego na terenie ogrodzonej posesji, przy budynku. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa wideodomofon. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może również imponującą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja znakomicie skomunikowana ze ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: sklepy, szkoły, przedszkole oraz rozlegle tereny rekreacyjne. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14039)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl