kuchnia w nowoczesnej zabudowie w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Luksusowy apartament na wynajem w Częstochowie (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 000 złotych miesięcznie,a także duża powierzchnia 63, 5 mkw. w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić od 15 grudnia 2020 r. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne V piętro oraz konkurencyjna cena.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim nasłonecznionym wnętrzem, elegancją, prestiżem, komfortem oraz znakomitą lokalizacją w samym centrum. Blisko stąd do przychodni zdrowia, sklepów spożywczych, drogerii, placów zabaw, teatrów, kin, uczelni etc. Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem jest kompletnie umeblowane i wyposażone:
–  kuchnia
– wc
– łazienka
– salon
– 2 sypialnie
– balkon.
Dużym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest roztaczający się z jego okien i balkonu zapierający dech w piersiach widok na Jasną Górę. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są po kapitalnym remoncie. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego na strzeżonym parkingu za blokiem. Zwierzęta nie są akceptowane. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8384)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl