nowocześnie wykończony salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 77 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2015 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4,4 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje już od pierwszego spojrzenia swoim zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Warto dodać, że wszystkie pokoje są niezwykle słoneczne, jasne i widne. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy miejsce postojowe w sali garażowej (w cenie) plus funkcjonalna komórka lokatorska. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pralnia + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój + balkon + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadzie umowy najmu okazjonalnego.
Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w ładnym architektonicznie budynku z windą. Luksusowy apartament do wynajmu położony w rewelacyjnej lokalizacji, tuż przy słynnym Parku Solankowym. na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, znana i lubiana galeria handlowa obiekty sportowe. Zapraszamy na prezentację. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4350)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl