slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na V piętrze z korzystną ekspozycją okien na północ. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 250 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 55 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim przestronnym, słonecznym, komfortowym i wysmakowanym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– taras.
Warto w tym miejscu dodać, że luksusowy apartament do wynajęcia oferowany jest wraz z przynależnym miejscem parkingowym oraz pomieszczeniem piwnicznym. Ogromne wrażenie robi także duży i narożny taras.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje swoją fantastyczną lokalizacją na zamkniętym, monitorowanym i bezpiecznym osiedlu, w rozwiniętej okolicy. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, przedszkola, żłobki, szkoły, przychodnie zdrowia itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Amatorzy dwóch kółek docenią rowerownię w częściach wspólnych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na dłuższy okres. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5762)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl