slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Luksusowy apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolska). Kawalerka / 1 pokój / studio. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 26 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i bezpieczną. Nieopodal las. Nie brakuje tu również kompletniej, miejskiej infrastruktury handlowo-usługowej i edukacyjnej (sklepy, drogerie, dyskonty, markety, apteki, restauracje, siłownie, uczelnie wyższe). Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem koniecznie należy dodać komfortowe i nasłonecznione wnętrze:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia luksusowym apartamencie są odremontowane i umeblowane/wyposażone.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-671)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl