slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 38 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia przez co najmniej 365 dni. Luksusowy apartament na wynajem adresowany do majętnych klientów chcących mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i prestiżu. Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu placówki oświatowe, piekarnie, sklepy. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną, cichą i spokojną z przepięknymi ścieżkami do spacerowania. Szybko można stąd dojechać do centrum.

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje swoim najemcom również najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring + ogrodzony teren). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– taras;
– przedpokój;
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– salon;
– sypialnia.

Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Dodatkowo bogato umeblowany i wyposażony. Osoby zmotoryzowane docenią prywatne miejsce parkingowe. Jeśli zainteresowała Cię oferta wynajmu luksusowego apartamentu, skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.  W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł oraz jednorazowe wynagrodzenie prowizyjne pośrednika 1,5 tys. zł.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-21795)

Kontakt:
e-mail: k.paciorek@wgn.pl