slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 490 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2014 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe – wschód – zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W zasięgu wzroku mamy punkty usługowe, sklepy, pocztę, apteki etc. Wokół nie brakuje również terenów zielonych. Ekskluzywny apartament na wynajem dla klientów dorosłych bez dzieci i bez zwierząt.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z przynależnymi, ogólnodostępnymi miejscami postojowymi. Luksusowy apartament na wynajem jest urządzony w wysokim standardzie i przepięknie wyposażony:
KONDYGNACJA 1: taras + pokój dzienny + łazienka z wc + kuchnia;
KONDYGNACJA 2: gabinet + garderoba + sypialnia.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa atrakcyjną lokalizacją na terenie strzeżonego i spokojnego osiedla. Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje ponadto nowoczesną aranżacją w stylu „loft” projektu znanego architekta wnętrz. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13985)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl