slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na VI piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 290 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 11-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 49 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje swoim słonecznym balkonem z zapierającym dech w piersiach widokiem na zieleń. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest jasne, dobrze nasłonecznione i wykończone w najwyższym standardzie:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia luksusowym apartamencie są kompletnie wyposażone. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czeka parking.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowy apartament do wynajęcia dla osób bez zwierząt. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14004)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl