słoneczne i komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną, a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w budynku sześciokondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 2,3 tys. złotych miesięcznie. Wygodny metraż 52 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2013 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może znakomitą lokalizacją nieopodal parku z szybkim dojazdem do centrum. Kolejną zaletą tego luksusowego apartamentu na wynajem jest na pewno przynależna komórka lokatorska oraz rolety rzymskie ze specjalnej powłoki odbijającej promienie słoneczne. Luksusowy apartament do wynajmu niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Wszystkie pokoje w tym luksusowym apartamencie na wynajem są całkowicie umeblowane: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + salon + balkon + sypialnia. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje miejsce postojowe.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11706)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl