slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Tarnów

Apartament do wynajęcia Tarnów

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Tarnowie (małopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 91,03 m2 z podziałem na 3 pokoje w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia z przepięknym, słonecznym tarasem, miejscem parkingowym oraz doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, na terenie nowoczesnego osiedla. Nieopodal sklep, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, kino, obiekty sportowe itp. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa eleganckim, zadbanym i przestronnym wnętrzem, gdzie dominują szarości oraz biel, która jest neutralna i elegancka. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: kuchnia, salon, 3 sypialnie, łazienka, pralnia, przedpokój, taras.

Luksusowy apartament na wynajem kompletnie nowy i dotychczas przez nikogo nie zamieszkały. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 2 przypisane miejsca parkingowe. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3030)

Kontakt:
e-mail: renata@wgn.tarnow.pl