pokój dzienny oraz kuchnia w luksusowym apartamencie do wynajęcia Zgorzelec

Apartament do wynajęcia Zgorzelec

Luksusowy apartament na wynajem w Zgorzelcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,1 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 38 m2 i pochodzeniem z rynku pierwotnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien, dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2019. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem adresowany jest pod najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu o niebywale cichym wnętrzu, co pozwala na pełen relaks. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + aneks kuchenny + łazienka. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca wysokim stopniem bezpieczeństwa, co gwarantuje całodobowy monitoring.

Luksusowy apartament do wynajmu ekskluzywnie i kompleksowo wyposażony. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do wszystkich, którzy cenią wygodę, prestiż, a także elegancki styl. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Nieopodal stąd znajdziemy liczne sklepy, urzędy. Blisko również do przejścia granicznego z Niemcami. Rodziny posiadające samochód ucieszy pobliski, strzeżony parking. W przypadku wszelkich pytań proszę o kontakt drogą mejlową (e-mail: zgorzelec@wgn.pl). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-537)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl