nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,1 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany osobom ceniącym bliskość centrum, wysmakowany styl, komfort, prestiż i wygodę. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest starannie odremontowane, wyposażone oraz umeblowane. Co więcej, właściciel dopuszcza opcję dalszego doposażenia pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsca parkingowe przy budynku.

Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależną komórką lokatorską. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,1 tys. zł. Luksusowy apartament na wynajem niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu dzięki m.in. oszczędnemu oświetleniu LED-owemu. Ekskluzywny apartament do wynajmu przyciąga również atrakcyjną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki mamy klub fitness, dyskonty spożywcze, szkołę, aptekę, przychodnię zdrowia etc. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13280)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl