dwa ujęcia eleganckiego salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 39 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 800 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z całkowitym umeblowaniem. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może przepięknie odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowychm.no.:
– położono wszystkie tynki
– zainstalowano centralne ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym i zamkniętą komorą spalania.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + salon + przedpokój + łazienka + kuchnia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9322)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl