slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Ekskluzywny apartament na wynajem w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 35 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na drugim piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,6 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament na wynajem tylko dla osób niepalących oraz bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności komfortowym, prestiżowym oraz zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajęcia zakwalifikowana został do prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-105)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl