kameralne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Łódź

Apartament do wynajmu Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 42 m2 z podziałem na dwa pokoje w dziewięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,1 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia całkowicie wyposażony. Ekskluzywny apartament do wynajmu dotychczas nie był wynajmowany (będziesz pierwszym najemcą). Cena obejmuje opłatę za szerokie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Luksusowy apartament do wynajmu mieści się na terenie nowej, prestiżowej inwestycji. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: łazienka z wc + balkon + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + sypialnia.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie dla osób niepalących i bez zwierząt. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Staramy się, aby informacja dotycząca tego luksusowego apartamentu na wynajem była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2371)

Kontakt:
e-mail: katarzyna.gwizdala@wgn.sieradz.pl