salon oraz aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 45,5 metra kwadratowego. III piętro w 7-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Rok budowy – 2016. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem zaprojektowane w nowoczesnym designie i nowocześnie urządzone. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są eleganckie, komfortowe, przestronne i słoneczne. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresują miejsca postojowe przed budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w spokojnej okolicy, nieopodal sklepów, szkół, uczelni wyższych oraz innych strategicznych miejsc w mieście. Właściciel dopuszcza możliwość podłączenia Internetu, telefonu i tv kablowej na koszt najemcy W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  2-miesięcznego czynszu najmu. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10908)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl

x (x)