po lewej aneks kuchenny, w dali salon znajdujący się w ekskluzywnym apartamencie w Krakowie na wynajem

Apartament do wynajmu w Krakowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 2,4 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 54 metry kwadratowe. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-wschód. Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w centrum dzielnicy Podgórze. blisko stąd do wielu sklepów, punktów usługowych, kawiarni, restauracji itp.

Ekskluzywny apartament kompletnie dotychczas nie był przez nikogo niezamieszkały. Wszystko tu jest nowe i czyste. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– przedpokój
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– sypialnia.

Kolejnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest jego niecodziennie wysoki standard oraz wykończenia z materiałów najlepszej klasy. Luksusowy apartament objęty programem „0% prowizji dla najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa jedynie właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-315)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311