przepiękny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Chorwacja (Sovlje)

Apartament na sprzedaż Chorwacja (Sovlje)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sovlje (Chorwacja). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 101,68 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 750 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 093 060 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod wynajem długoterminowy w systemie condo. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu tworzą: 2 tarasy + przedpokój + aneks kuchenny + 2 sypialnie + salon + loggia + łazienka. W częściach wspólnych znajdziemy: basen, siłownię oraz przepiękny ogród.

Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony „pod klucz” z rozprowadzoną klimatyzacją. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią długie trasy spacerowo-rowerowe. Właścicieli aut ucieszy na pewno indywidualne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także swoją malowniczą lokalizacją 200 metrów od morza, w samym sercu Chorwacji. Okolica uznawana jest za niezwykle cichą. spokojną i – co najważniejsze – bezpieczną.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-65)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl