slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka/studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na ósmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 690 zł/m2. Budynek planowany do oddania w 2024 roku o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 354 560 zł i przemyślanym rozkładem. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortowym i eleganckim wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać z prestiżowych usług concierge’a, serwisu sprzątającego, dozoru oraz transportu. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki poziom bezpieczeństwa (system kamer + całodobowa ochrona) oraz komfortu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zapierającą dech w piersiach lokalizacją na ternie olbrzymiego kompleksu z licznymi udogodnieniami. Są tu sale gier, siłownie, SPA, sauny, gabinety kosmetyczne i zdrowotne, kawiarnie, restauracje, place zabaw dla dzieci, boiska do koszykówki, korty tenisowe, baseny itp. Dodatkowo w okolicy znajdziemy: wyższe uczelnie + plaże + restauracje + kawiarnie + centra handlowe + bazary. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-527)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl