slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Planowy rok oddania do użytku to 2025. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 576 200 zł i powierzchnia 38 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 163 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż także w nieoprocentowanych ratach. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia domownikom zarówno najwyższy standard życia (klimatyzacja, usługi consierge’a), jak i poczucie bezpieczeństwa (kamera bezpieczeństwa).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyposażony w infrastrukturę:
– telewizyjną;
– satelitarną;
– internetową.
Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + antresola + pokój dzienny/sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się atrakcyjną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu deweloperskiego z basenami, salami fitness, łaźniami tureckimi, kortami tenisowymi, klubami socjalnymi, przepięknymi ogrodami, placami zabaw, kawiarniami, restauracjami etc. Zmotoryzowanych zainteresują na pewno liczne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją na wzniesieniu. W zasięgu wzroku piaszczyste plaże, pola golfowe, hotele, lotnisko. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do centrum. Nad morze spacerem dojdziemy w kilka minut. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w śródziemnomorskim designie. Z okien rozpościera się niezapominany widok na okolicę.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Lublin. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl. jest administratorem Państwa danych osobowych. z o.o. Informujemy, że WGN-Nieruchomości sp.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Gwarantujemy:
– dopasowanie oferty sprzedającego do specyfiki rynku, co zmierza do sprzedaży lub zakupu nieruchomości w najlepszej cenie;
– zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji;
– organizacja wyjazdów inwestycyjnych/prezentacyjnych na Cypr;
– dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, a także jego stylu życia oraz potrzeb;
– bezpieczeństwo i pełne wsparcie przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości;
pomoc w doborze najbardziej optymalnej formy finansowania transakcji;
– gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości;
– prowadzenie klienta przez wszystkie etapy transakcji, wyjaśnianie wątpliwości.

Nasz zespół specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z pośrednictwem nieruchomości. ponad 100 biur WGN, portale www.wgn.pl, www.komercja24.pl. Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami WGN istnieje na rynku od 1991 r. WGN organizuje dla zainteresowanych wyjazdy i prezentacje luksusowych apartamentów na sprzedaż na miejscu i gwarantuje bezpieczeństwo prawne transakcji. 3 najważniejsze powody, by kupić ten ekskluzywny apartament:
– naturalne i historyczne otoczenie wybrzeża Morza Śródziemnego;
– elastyczny system płatności;
– atrakcyjne możliwości inwestycyjne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-726)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl