slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 639 tys. zł i powierzchnia 61,94 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ–południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 316 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z wyposażeniem kuchni (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może eleganckim wnętrzem w wysmakowanym stylu z efektownym oświetleniem LED. Warto podkreślić, że wnętrze zaprojektowane i zaaranżowane jest na podstawie indywidualnego projektu pod wymagającego klienta, który chce mieszkać w komfortowych warunkach na światowym poziomie: garderoba + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny + taras.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba monitoring oraz domofon. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością zabezpieczony szlabanem parking przy bloku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej okolicy z dużą ilością zieleni, z dala od zgiełku miasta, a zarazem w bliskim sąsiedztwie pełnej infrastruktury. Mamy tu szkołę, przedszkole, liczne dyskonty popularnych sieci, drogerie, sklepy i park handlowy. Lokalizacja uchodzi za niezwykle malowniczą ze względu na położenie na skarpie.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-325)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl