slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 640 tys. zł i powierzchnia 52,49 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2015 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 193 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu atrakcyjną lokalizacją na lubianym przez mieszkańców i poszukiwanym osiedlu. Wokół przepiękne jeziora, parki i lasy. W okolicy nie brakuje centr handlowych, salonów piękności, cukierni, studiów fitness, sklepów, szpitali, punktów usługowych. Dominuje tu nobilitująca zabudowa jednorodzinna oraz niska zabudowa. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością miejsce postojowe na zamkniętym, prywatnym terenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi), jak i najwyższy poziom wygody oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa pieczołowicie odremontowanym wnętrzem, które składa się z dwóch lokali. Mają one wspólny przedpokój/korytarz, ale osobne balkony + łazienki z wc + kuchnie + sypialnie + salony. Luksusowy apartament na sprzedaż jest całkowicie umeblowany.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Zapraszamy na wcześniej ustaloną prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3538)

Kontakt:
e-mail: n.kucharska@wgn.pl