slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gruzja (Batumi)

Apartament na sprzedaż Gruzja (Batumi)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Batumi (Gruzja). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 43,3 m2, lokalizacją na 23. piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 14 564 zł/m2. Wieżowiec planowany do oddania w 2023 roku o 24 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 630 600 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony na światowym poziomie w standardzie „pod klucz” (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod dochodowy wynajem. Warto w tym miejscu wyjaśnić, cała inwestycja ma docelowo być aparthotelem. W takiej sytuacji luksusowy apartament do sprzedany powierzony zostanie opiece profesjonalnego operatora, który zatroszczy się w wszelkie usługi typu: zarządzanie, wynajem, całodobowa ochrona, recepcja, administracja, konsjerż, wyposażenie hotelowe, wypożyczalnia samochodów i skuterów, parking podziemny etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort i bezpieczeństwo, ale również dostęp do znajdujących się w częściach wspólnych: centrum fitness, basenów, restauracji, kawiarni oraz terenów wypoczynkowych. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto również zaliczyć zapierające dech w piersiach widoki na port i morze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + przedpokój + pokój dzienny + sypialnia + łazienka z toaletą.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także fenomenalną lokalizacją w nowoczesnym kompleksie w pierwszej linii brzegowej Morza Czarnego, nieopodal portu. Luksusowy apartament na sprzedaż to prawdziwa perła na lokalnym rynku nieruchomości. Zapewniamy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-243)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl