śródziemnomorski styl wykończenia salonu i kuchni w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 415 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 319 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowano do znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: aneks kuchenny + sypialnia + taras + łazienka + salon. Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka nobilitująca lokalizacja w centrum miasta. Okolica oferuje przepiękne krajobrazy, wartości ekologiczne wybrzeża Morza Śródziemnego i sąsiedztwo słynnych, słonych lagun.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7931)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl