slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 92 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 23 359 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 2 148 995 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już swoim nowoczesnym projektem, komfortem oraz fantastycznym tarasem. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. Dla przykładu znajdziemy tu nowoczesny system ogrzewania aerotermalnego oraz ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może również malowniczą lokalizacją blisko plaży. To teren niezwykle ekskluzywnej inwestycji apartamentowej, gdzie znajdziemy m.in. tzw. „jeziora jogi”, bujne ogrody, jacuzzi, podgrzewane baseny, siłownie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-245)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl