słoneczny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 80 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 156 zł/m2. Budynek z 2021 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 652 500 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom luksus, prestiż, wygodę, relaks i pozwala zachować prywatność. Cena uwzględnia instalację pełnej klimatyzacji, marmurowe podłogi, elektryczne żaluzje, podziemny parking etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + taras. Na osobną uwagę zasługuje wspomniany taras z imponującymi widokami na góry i morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie prestiżowego kompleksu mieszkaniowego, na wybrzeżu Costa del Sol. To doskonałe miejsce dla amatorów luksusu, słonecznych kąpieli i gry w golfa ze względu na bliskość plaż, pól golfowych i basenów.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, załatwienie najlepszego kredytu w hiszpańskim banku itp. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8728)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl