slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Punta Prima Orihuela Costa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Punta Prima Orihuela Costa). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 120 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 500 zł/m2. Budynek z 2024 roku o 6 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 500 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami: kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + 2 sypialnie + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy:
– komórka lokatorska;
– miejsce parkingowe;
– ogród z miejscem pod basen.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom imponujące widoki na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa unikatową lokalizacją raptem 300 metrów od plaży. Nieopodal chroniony rezerwat przyrody. Ciekawie prezentuje się oferta części wspólnych osiedla, na którego terenie położony jest ekskluzywny apartament do sprzedaży. Znajdziemy tu m.in.:
– baseny typu infinity;
– jacuzzi;
– łóżka wodne;
– restauracje;
– supermarkety;
– apteki;
– sklepy;
– punkty usługowe;
– centra handlowe.
Okolica uchodzi za niezwykle atrakcyjną wśród turystów głównie ze względu na piękne i czyste plaże wyróżnione Europejską Błękitną Flagą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie nowy. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. WGN zajmuje się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych osób. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10054)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl