przestronne i słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 6 446 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, wygodną powierzchnię 65 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 419 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją trzech pokoi oraz lokalizacją na drugim piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2013 roku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją elegancją, prestiżem, komfortem oraz malowniczą lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z komórką lokatorską, a także przynależnym miejscem postojowym w podziemnym garażu (250 zł/m-c).

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańców naprawdę wysoki standard życia, wysoki poziom bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi zewnętrzne) oraz wygody (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: łazienka + kuchnia + przedpokój + pokój dziecięcy + balkon + sypialnia + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały urządzone z wyczuciem dobrego smaku.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zawartym już w cenie umeblowaniem oraz wyposażeniem (z wyjątkiem kina domowego i ekspresu do kawy). Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4081)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl