nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 59 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 847 zł/m2, co daje 699 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2014 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją, w nobilitującej okolicy, na zamkniętym terenie, w pobliżu znanego i lubianego przez mieszkańców Parku Solankowego. Ekskluzywny apartament zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Gwarancją są tu antywłamaniowe rolety + antywłamaniowe drzwi). Nowi lokatorzy doświadczą również najwyższego poziomu komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyróżnia się swoim efektownym oświetleniem i lustrzanymi ścianami. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska i miejsce parkingowe pod budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + sypialnia + wc + przedpokój + taras + kuchnia + garderoba + łazienka + garderoba. Wszystkie pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały gustownie zaaranżowane przez projektanta wnętrz w stylu glamour. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją niesamowitą aurą luksusu.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4082)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl