stylowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 74,51 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 549 zł/m2. Budynek z 2013 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 562 500 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + kuchnia + wc + jadalnia
KONDYGNACJA 1: pokój dzienny + 2 pokoje + łazienka.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera meble kuchenne łącznie ze sprzętem AGD plus wyposażenie jadalni, szafę na parterze, łóżko i pozostałe meble widoczne na zdjęciach.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim przynależnym ogrodem z tarasem, a także elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla, w zielonej enklawie. Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany parom, rodzinom, jak również osobom aktywnym zawodowo szukającym miejsca relaksu i spokoju w otaczającym środowisku jednocześnie przy zachowaniu bliskości do większych aglomeracji. Okolica uchodzi za spokojną, bezpieczną i cichą. Blisko sklepy, szkoła, przychodnia zdrowia, przedszkole, restauracje. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią aż dwa miejsca parkingowe.

Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Zainteresowała Cię oferta? Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów na prezentację. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-261)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl