slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70,02 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 698 zł/m2. Wieżowiec z 1973 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 399 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, szkół itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom z dziećmi, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w luksusie, wygodzie i poczuciu komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się designem i funkcjonalnością: 3 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój + łazienka + balkon typu loggia. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca odremontowanym, estetycznie urządzonym, umeblowanym i zaaranżowanym w stlu glamour wnętrzem. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzę i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny i bezpieczeństwo transakcji. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-112)

Kontakt:
e-mail: s.glomb@wgn.pl