slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 8 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 11-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 51,8 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 737 zł/m2, co daje 349 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1980 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją nieopodal centrum. W najbliższej okolicy roztaczają się przepiękne tereny zielone. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje gustownie zaaranżowanym i częściowo wyposażonym wnętrzem: balkon + salon + 2 sypialnie + kuchnia + wc + przedpokój + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-10378)

Kontakt:
e-mail: danuta.slawinska@wgn.sosnowiec.pl